03 Серпня, 2023 р., 09:40
   Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці (далі – Управління) в межах Плану заходів Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці щодо реалізації положень Національного плану спільних заходів щодо зниження рівня незадекларованої праці, виробничого травматизму та сприяння відновленню економіки на 2023 рік, на виконання окремого доручення Державної служби України з питань праці № Д-92/1/2.1-23а від 26.07.2023, 01.08.2022 розпочинає інформаційну кампанію “Виходь на світло!” з використанням візуальних матеріалів розроблених за сприянням проекту ЄС-МОП “На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні”.
24 Липня, 2023 р., 11:13
«Гарячі» пропозиції працевлаштування
18 Липня, 2023 р., 11:10
Ваучер на навчання: які професії та спеціальності обирають на Львівщині
12 Липня, 2023 р., 11:14
  Управління з питань цифрового розвитку Львівської обласної державної адміністрації розпочало бета-тестування Порталу місцевої статистики Львівщини - https://stat.loda.gov.ua/ (далі Портал).
29 Червня, 2023 р., 16:18
   З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії, теплових мереж і теплових пунктів до роботи в опалювальний період 2023– 2024 років, попередження технологічних порушень на енергетичному обладнанні та мережах під час проходження опалювального періоду Держенергонагляд нагадує про необхідність виконання заходів згідно з вимогами Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378 (далі – ППТГ до ОП).