05 Січня, 2021 р., 16:05
        Наприкінці листопада Програмою «U-LEAD з Європою» було оголошено конкурсний відбір громад щодо експертної підтримки з розробки Стратегії розвитку громади.
31 Грудня, 2020 р., 09:15
                              Щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
24 Грудня, 2020 р., 19:29
                                                                            Шановні віряни  Римо-католицької церкви!
17 Грудня, 2020 р., 17:07
Шегинівська сільська рада щиро вдячна керівництву ТзОВ "Мостиська драй порт" за надання подарунків до дня Cвятого Миколая, для дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей.
07 Грудня, 2020 р., 09:43
                                                          Шановні жителі Шегинівської громади,
06 Грудня, 2020 р., 12:01
                                     Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

30 Листопада, 2020 р., 09:19
            Історія Олесі – це історія, яка розпочинається похмуро та болісно, але її завершення залежить від нас з вами. Коли Олесі було 8 років її батько загинув, а мати залишилася сама із  трьома дітьми. Наймолодша дівчинка постійно хворіла, тому мама не могла залишати її саму вдома – довелося покинути роботу. Коли Олесі було 10 її мама почала зловживати алкоголем, бо не могла справитися із ситуацією самостійно. Тому на дівчинку та її сестер чекало життя в притулку, роз’єднання сім’ї, бо всі діти різного віку, потім довгий шлях через інтернати і нарешті повноліття та абсолютна самотність. Бо ця дитина не готова до дорослого життя. Що з мамою?! – Невідомо.
21 Листопада, 2020 р., 08:36
                                                         Шановні мешканці Шегинівської об'єднаної територіальної громади!