25 сесія 8 скликання від 27.01.2023 року

№2 Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту «Поточний ремонт системи теплопостачання народного дому в с.Волиця Яворівського району Львівської області».

№3 Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту «Поточний ремонт теплопостачання Волицького НВК загальноосвітній заклад Шегинівської сільської ради Яворівського району Львівської області».

№4 Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту «Поточний ремонт покрівлі Гусаківського НВК копус №1 Яворівського району Львівської області».

№5 Про внесення змін в Порядок використання коштів депутатського фонду, фонду голови ради та заступника голови Шегинівської сільської ради у 2022-2024 роках.

№6 Про затвердження Цільової програми захисту населення і територій Шегинівської сільської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2023 рік.

№7 Про затвердження Програми сприяння матеріально - технічного забезпечення відділу прикордонної служби «Шегині» 7 прикордонного загону на 2023 рік.

№8 Про затвердження Програми матеріальної підтримки діяльності правоохоронних органів в контексті взаємодії з органами місцевого самоврядування на 2023 рік

№9 Про затвердження Програми фінансової підтримки державної міграційної служби на 2023 рік

№10 Про затвердження річного звіту Шегинівської територіальної громади за 2022 рік

№11 Про внесення змін до бюджету Шегинівської сільської територіальної громади на 2023 р.

№12 Про внесення змін до штатного розпису Гусаківського НВК Шегинівської сільської ради Яворівського району Львівської області

№13 Про внесення змін до Комплексної програми соціал. підтримки окремих категорій населення Шегинівської сільс. тер. гром. на 2023-2026рр.

№14 Про звернення до Міністерство культури та інформ. політики України про виключення з переліку закладів культури

№15 Про затвердження базової мережу закладів культури Шегинівської територіальної громади місцевого рівня

додаток 1 до рішення №15

№16 Про внесення змін до рішення №8 від 16.11.2021 року «Про створення добровільної пожежної команди в с.Золотковичі Шегинівської сільської громади та затвердження Положення про добровільну пожежну команду».

додаток до рішення №16

№17 Про прийняття у комунальну власність Шегинівської територіальної громади Амбулаторії первинної медичної допомоги у сільській місцевості, вул. Дружби, 184-Б, у с. Шегині Мостиського району

№18 Про передачу старої амбулаторії на баланс Шегинівський сільській раді

№19 Про упорядкування умов оплати праці сільського голови на 2023рік