Постанова з додатками про утворення округів

ДОДАТКОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ СІЛЬСЬКИХ ТА           СЕЛИЩНИХ РАД
22 ГРУДНЯ 2019 РОКУ

Шегинівська сільська виборча комісія

П О С Т А Н О В А

с.Шегині

16 год. 20 хв.
"13" листопада 2019 року                                                       № 2

Про утворення одномандатних виборчих округів з виборів депутатів на території Шегинівської сільської ради, встановлення їх меж та нумерації

Відповідно до частини шостої статті 17, пункту 2 частини другої статті 25 Закону України «Про місцеві вибори», враховуючи положення Додатку 1 до постанови ЦВК від 3 вересня 2015 року      № 216 (у редакції постанови ЦВК від 7 вересня 2015 року № 233), уваги на підставі відомостей Державного реєстру виборців, Шегинівська сільська виборча комісія постановляє:

1. Встановити орієнтовну середню кількість виборців в одномандатних виборчих округах, утворених на території  сіл відповідно до додатку 1.

2. Утворити  на підставі відомостей Державного реєстру виборців одномандатні виборчі округи з виборів депутатів Шегинівської сільської ради, встановити їх межі  і нумерацію, відповідно до переліку, визначеного додатком 1.

3. Невідкладно передати це рішення органу ведення Державного реєстру виборців на паперових носіях та в електронному  вигляді.

4. Забезпечити оприлюднення цього рішення на інформаційному стенді Шегинівської сільської виборчої комісії не пізніше 15 листопада 2019 року; надіслати постанову «Про утворення одномандатних виборчих округів на території  Шегинівської сільської ради» до газети «Наш край» для оприлюднення.

Голова Шегинівської СВК                                          Вінокурова Р.В.

Секретар Шегинівської СВК                                                Гончарук Л.С.

Додаток №1

• постанови
    Шегинівська СВК

(назва територіальної виборчої комісії)