11 Серпня, 2020 р., 16:36
                             «Рекомендації щодо профілактики корона вірусної інфекції»
31 Липня, 2020 р., 10:12
                                                                                                                                                                                                                                                     Шановний Ігоре Мирославовичу!

20 Липня, 2020 р., 16:59
Про призначення перших місцевих виборів старост Шегинівської об'єднаної територіальної громади
28 Червня, 2020 р., 08:00
                                                Щиро вітаю вас з національним святом – Днем Конституції!              Наш Основний закон – це втілення ідеалів свободи і справедливості, головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України. Бажаю, щоб це свято об’єднало нас усіх у бажанні змінити життя на краще, проявляти відповідальність, самовіддано працювати, самореалізовуватись і цим забезпечити справжній розквіт нашої громади та усієї України, гідне життя громадян, щасливий завтрашній день наших дітей.            Нехай ніколи не залишає вас віра в світле майбутнє нашої держави, а досвід, творча енергія, сила і розум будуть спрямовані на благо власної родини і українського народу.