Постанова про реєстрацію кандидатів у депутати Шегинівської сільської ради

ДОДАТКОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ СІЛЬСЬКИХ ТА СЕЛИЩНИХ РАД
22 ГРУДНЯ 2019 РОКУ

Шегинівська сільська виборча комісія

П О С Т А Н О В А

с.Шегині

17 год. 00 хв.

27 листопада 2019р.                                                  №6

Про реєстрацію  кандидатів  у депутати до Шегинівської сільської ради

26 листопада 2019 року до Шегинівської сільської виборчої комісії надійшло подання від політичної партії «Слуга Народу», а також шляхом самовисування  щодо реєстрації кандидатів у депутати до Шегинівської сільської ради, на додаткових виборах 22 грудня 2019 року.

До подання додано заяви та пакети документів.

Розглянувши подання кандидатів у депутати до Шегинівської сільської ради, згідно статтей 39, 40, 42, 43 Закону України «Про місцеві вибори», Шегинівська сільська виборча комісія постановляє:

1. Зареєструвати кандидатів у депутати до Шегинівської сільської ради: Павлючка Василя Васильовича, Рихліцьку Галину Миколаївну, Єдинак Софію Ярославівну, Лазорко Анну Теодорівну, Шпека Івана Володимировича, Прокопа Володимира Мар’яновича, Москалика Богдана Семеновича, Кочеркевича Святослава Петровича, Тирусь Марію Андріївну, Кінаша Михайла Богдановича, Галуна Івана Степановича, Кулая Андрія Романовича, Сливара Михайла Миколайовича, Осим Юлію Ярославівну  на додаткових виборах депутатів сільських та селищних рад, що відбудуться 22 грудня 2019 року.

2. Видати кандидатам посвідчення  за встановленою формою.

3. Шегинівській сільській виборчій комісії цю постанову з відповідними додатками оприлюднити на інформаційному стенді Шегинівської сільської виборчої комісії

Голова Шегинівської СВК                                           Вінокурова Р.В.

Секретар Шегинівської СВК                                       Гончарук Л.С.

ДОДАТКОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ СІЛЬСЬКИХ ТА СЕЛИЩНИХ РАД
22 ГРУДНЯ 2019 РОКУ

Шегинівська сільська виборча комісія

П О С Т А Н О В А

с.Шегині

17 год. 45 хв.

28 листопада 2019р.                                                  №7

Про реєстрацію  кандидатів  у депутати до Шегинівської сільської ради

26 листопада 2019 року до Шегинівської сільської виборчої комісії надійшло подання від Мостиської районної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»» щодо реєстрації кандидатів у депутати до Шегинівської сільської ради, на додаткових виборах 22 грудня 2019 року.

До подання додано заяви та пакети документів.

1. Зареєструвати кандидатів у депутати до Шегинівської сільської ради: Бегійовського Володимира Михайловича, Гаврона Павла Орестовича, Миляник Ольгу Осипівну, Філя Петра Миколайовича, Дороша Андрія Ігоровича, Олеха Романа Ігоровича, Федорчака Андрія Володимировича  на додаткових виборах депутатів сільських та селищних рад, що відбудуться 22 грудня 2019 року.

2.    Видати кандидатам посвідчення  за встановленою формою.

3. Сільській виборчій комісії цю постанову з відповідними додатками оприлюднити на інформаційному стенді Шегинівської сільської виборчої комісії

Голова Шегинівської СВК                                           Вінокурова Р.В.

Секретар Шегинівської СВК                                       Гончарук Л.С.