07 Червня, 2020 р., 07:53
          Сердечно вітаємо усіх жителів громади із благословенним святом –       Днем  Святої Трійці, або, як називають його в народі – зеленими      святами!
08 Травня, 2020 р., 08:58
                         Дорогі ветерани, шановні земляки!
29 Квітня, 2020 р., 21:10

17 Квітня, 2020 р., 12:49
     Залишилось кілька днів до святкування Великодня, який цього року буде особливий. Для багатьох людей це довгоочікуваний день і навіть під час карантину це залишається незмінним. Шукаючи єдності з Воскреслим Христом, цього року маємо унікальну можливість поєднатись із нашими ближніми, рідними, сім’єю.
11 Квітня, 2020 р., 18:20
                                             ШАНОВНА КАТОЛИЦЬКА ГРОМАДО ШЕГИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!
30 Березня, 2020 р., 13:08
Для допомоги соціально незахищеним мешканцям Шегинівської ОТГ, які опинилися в кризовій ситуації (в тому числі одиноким матерям, особам з інвалідністю, одиноким та одиноко проживаючим літнім людям, особам, які тимчасово опинилися без роботи, тощо), запроваджено «гарячу лінію» - тел. 0988308142 (цілодобово, без вихідних) та стаціонарний номер телефону – (0234) 63-131 (понеділок-п’ятниця з 9:00 до 18:00).