Львівська область, Мостиський район

Сторінка на стадії наповнення

Допоможемо разом

Карантин – це  час для єднання та прояву людяності.  Звертаюся до працівників апарату сільської ради, працівників закладів освіти, культури, соціального захисту населення сільської ради та всіх небайдужих жителів нашої громади. Закликаю кожного в цей нелегкий час  простягнути  руку допомоги пенсіонерам, самотнім людям і всім, хто опинився у скрутному становищі.

12:39:18 08.04.2020

Повідомлення для мешканців громади

У зв’язку із обмежувальними заходами, введеними в Україні, з метою мінімізації ризиків поширення інфекційного захворювання Covid 2019 та інших інфекційних хвороб людини, просимо відвідувачів Шегинівської сільської ради прибувати у адміністративні приміщення лише для вирішення термінових та невідкладних питань.

14:05:50 17.03.2020