19 Жовтня, 2021 р., 13:18

13 Жовтня, 2021 р., 12:09
Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень!

30 Вересня, 2021 р., 14:28
  23 вересня – 29 вересня 2021р. фахівцями Мостиського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп з представниками Національної поліції, проведено 174  моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них обстежено: 11 закладів громадського харчування, 49 об’єкти торгівлі продовольчими  товарами, 92 об’єктів торгівлі промисловими товарами, 3 перукарні,  12 ЗОНЗ, інші об’єкти – 7 (аптеки, АТЗ).

29 Вересня, 2021 р., 11:54
28 вересня відбулася прес-конференція Міністра соціальної політики України Марини Лазебної на тему: «Актуальні питання призначення і надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та тенденції у пенсійному забезпеченні». Захід можна подивитися на сторінці Мінсоцполітики у Фейсбук за посиланням: https://fb.watch/8jRdfbFpi_/

23 Вересня, 2021 р., 12:05
Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень!

14 Вересня, 2021 р., 13:39
Проект програми реабілітації для узалежненної особи терміном до 3-х місяців