25 Березня, 2021 р., 14:47
Лист Директору газового управління "Львівгазвидобування" Сендезі Олександру Степановичу

25 Березня, 2021 р., 14:42
Щодо розгляду звернення яке надійшло на адресу Львівської обласної державної адміністрації,щодо ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О141002 Нагірне-Добромиль.

26 Жовтня, 2020 р., 12:42
Шегинівська сільська рада повідомляє про те, що переможцем конкурсу з  відбору суб’єктів оціночної діяльності для  проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності об’єднаної територіальної громади Шегинівської сільської ради:

05 Жовтня, 2020 р., 10:46
ЗАЯВА про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності

05 Жовтня, 2020 р., 10:46
До Шегинівської сільської ради

08 Квітня, 2020 р., 12:39
Карантин – це  час для єднання та прояву людяності.  Звертаюся до працівників апарату сільської ради, працівників закладів освіти, культури, соціального захисту населення сільської ради та всіх небайдужих жителів нашої громади. Закликаю кожного в цей нелегкий час  простягнути  руку допомоги пенсіонерам, самотнім людям і всім, хто опинився у скрутному становищі.