Львівська область, Мостиський район

Сторінка на стадії наповнення

Про результати конкурсу з відбору субєктів оціночної діяльності

Шегинівська сільська рада повідомляє  про те, що переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади Шегинівської сільської ради -  нежитлового приміщення   загальною площею 16,9 кв.м., що знаходиться за адресою: Львівська область, Мостиський район, с.Баличі, вул.Зелена 1  став ФОП Лібич А.М.

16:52 10.04.2019

Про вивчення попиту на обєкт оренди

Шегинівська сільська рада пропонує в оренду нежитлове приміщення,  загальною площею 16,9 кв.м.,  що знаходиться в на 1-му поверсі адмінбудинку  будинку за адресою: Львівська область, Мостиський район, с.Баличі, вул..Зелена, 1 а.

16:27 15.03.2019

Про результати конкурсу з відбору субєктів оціночної діяльності

Шегинівська сільська рада повідомляє про те,  переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади Шегинівської сільської ради -  нежитлового приміщення загальною площею 23,1 кв.м., що знаходиться за адресою: Львівська область, Мостиський район, с.Поповичі, вул. Шевченка, 84 став ФОП Лібич А.М.

15:45 11.03.2019

Про результати конкурсу з відбору субєктів оціночної діяльності

Шегинівська сільська рада повідомляє  про те, що переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади Шегинівської сільської ради -  нежитлового приміщення площею. площею 24,7 кв.м., що знаходиться за адресою: Львівська область, Мостиський район, с.Баличі, вул..Зелена, 1 а(для розміщення технічних засобів операторів телекомунікацій) стало ПП «Експерт МАШ»

15:43 05.03.2019