Львівська область, Яворівський район

Сторінка на стадії наповнення

Шегинівська сільська рада повідомляє про те, що переможцем конкурсу з  відбору суб’єктів оціночної діяльності для  проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності об’єднаної територіальної громади Шегинівської сільської ради:

12:42:53 26.10.2020

Допоможемо разом

Карантин – це  час для єднання та прояву людяності.  Звертаюся до працівників апарату сільської ради, працівників закладів освіти, культури, соціального захисту населення сільської ради та всіх небайдужих жителів нашої громади. Закликаю кожного в цей нелегкий час  простягнути  руку допомоги пенсіонерам, самотнім людям і всім, хто опинився у скрутному становищі.

12:39:18 08.04.2020