22 Липня, 2024 р., 16:11
                На виконання листа  Яворівської районної адміністрації  від 08.07.2024 року щодо правових засад засудження російської імперської політики в Україні, заборони пропаганди її символіки , порядок ліквідації символіки російської імперської політики , визначеної  Законом України «Про засудження та заборону  пропаганди  російської  імперської  політики в Україні і деколонізацію топонімії», Шегинівській сільській раді  запропоновано здійснити перейминування назв вулиць на території таких населених пунктів :
22 Липня, 2024 р., 09:51
З метою безперебійного функціонування бізнесу в рамках державної програми « 5-7-9 » реалізовуватимуться кредити для енергонезалежності бізнесу , а саме пільгові кредити на придбання генераторів , джерел безперебійного живлення , сонячних панелей , електоростанцій та іншого обладнання для забезпечення енергонезалежності.
02 Травня, 2024 р., 13:45
Долучайся до команди ЦСО «А» СБУ – наближай Перемогу!