Львівська область, Мостиський район

Сторінка на стадії наповнення

.

Рішення сесії про затвердження правил благоустрою  територій населених пунктів Шегинівської сільської ради Мостиського району Львівської області

15:04 18.05.2018

.

Рішення Сесії  "Про затвердження Порядоку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території населених пунктів Шегинівської сільської ради Мостиського району Львівської області "

14:28 18.05.2018

Продаж права на земельну ділянку

Шегинівська сільська рада повідомляє про включення до переліку земельних ділянок для підготовки лотів до проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу прав на них разом із водними об'єктами, що на них разоташовані земельні ділянки у с. Баличі по вул. Зелена орієнтовною площею 2,70га в т.ч. водний об'єкт 1,6га.

12:17 14.08.2017