Положення про справляння транспортного податку

Додаток 3  до проекту рішення про встановлення місцевих податків та зборів на території Шегинівської сільської ради на 2018 рік

Рішенням сесії __________________

про справляння транспортного податку

1. Платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі – податок) визначено пунктом 267.1 статті 267 Податкового кодексу України.

2. Обєкт оподаткування визначено пунктом 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Податкового кодексу України.

3. Базу оподаткування визначено пунктом 267.3.1 пункту 267.3 статті 267 Податкового кодексу України.

4. Ставки податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування.;

5. Порядок обчислення податку визначено підпунктами 267.6.1 – 266.7.10 пункту 267.7 статті 267 Податкового кодексу України.

6. Податковий період для податку визначено пунктом 267.5 статті 267 Податкового кодексу України.

7. Строк та порядок сплати податку визначено пунктами 267.7.1 пункту 267.7 статті 267, та пунктами 267.8.1 пункту 267.8 статті 267 Податкового кодексу України.

Секретар                              Оксана  ПАВУЦЬО