Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта- рішення Шегинівської сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Шегинівської сільської ради, Мостиського району, Львівської області»

Оприлюднено 12 квітня 2018 року

Секретар ради  О.Павуцьо

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акта- рішення Шегинівської сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Шегинівської сільської ради, Мостиського району, Львівської області»

          Керуючись ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади Державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Шегинівської сільської ради, Мостиського району, Львівської області повідомляє про оприлюднення з 11 квітня 2018 року в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Шегинівської  сільської ради та її виконавчих органів за електронною адресою shegynivska.gromada.org.ua/ в розділі «Регуляторна політика» проекту рішення  «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Шегинівської сільської ради, Мостиського району, Львівської області » та аналізу регуляторного впливу. 

         Розробником проекту вказаного рішення є відділ земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Шегинівської сільської ради.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта  та аналізу регуляторного впливу подаються юридичними та фізичними особами, їх об’єднаннями, протягом одного місяця з дня оприлюднення  з 9 00 до 18 00 (перерва з 13-00 до 14-00 ) у письмовому вигляді за адресою Шегинівської сільської ради : 81321, с. Шегині, вул. Дружби  184. E-mail: sheg.s.rada.s@ukr.net.

  Пропозиції (зауваження) подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій (зауважень).

 

                                 Секретар                                                   Оксана  ПАВУЦЬО

12.04.2018 року

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора