04 Лютого, 2018 р., 21:39
Народний ХПК "Фольклорний переспів" НД с.Гусаків прийняв участь в Різдвяному фестивалі у м.Судова Вишня. На святі були присутні також начальник відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Шегинівської сільської ради Клемра Мар’яна Ігорівна та методист Пилипяк Тетяна Ігорівна.
04 Лютого, 2018 р., 21:32
Яблучне святкування У с. Гусаків  (Шегинівської ОТГ)  збереглася традиція, яку здавна передавали з покоління в покоління. На Водохрестя тут прийнято одягати святкову ялинку і не просто одягати, а щедро прикрашати її яблуками. Цією роботою займаються неодружені хлопці та незаміжні дівчата. Таку ялинку обов’язково освячують в церкві. А потім розпродують яблука, найдешевшими вважаються нижні яблука, а найдорожче – яблуко з вершечка. «На Йордан, на Велію вбиралосі ялинку. А на Йордань увечір несли її до клубу і в клубі спродували…», – Даниїла Галун, 1930 р. н. «Сосну вбирали… на зимові свєта, на Йордань… Ялинку несли до читальні, вбрана ціла ябками… Перед тим несли до церкви», – Ольга Заяць, 1928 р. н. Ялинка має бути міцна, щоб витримати багато яблук. Зрубане дерево зв’язують, так щоб вийшли т. зв. «куполи». А вже потім щільно чіпляють яблука. З цією традицією пов’язують легенду, яку переповідають в селі. Кажуть, коли народився Ісус, прості люди не мали що Йому принести, тому зрубали сосну. Та поки вони донесли її, вона була повністю вкрита яблуками. «А в нас ще несуть ялинку на свєта, на різдвяні, на Йордань. Ви жеби виділи яка ялинка… Берут в когось вбирают, гет десь дальше, щоби ту ялинку нести. Колись за польської (влади, – авт.) несли ялинку, то такий хлопець бив, він сі називав Стефко. Він пив бензину і шпув (плював, – авт.), була така зроблена макітра з лену… І він на ню шпув і то горіло, а та ялинка освічена була… А народу з усіх сіл довкола було. Так нігде не вбирають, як тут в нас», – розповідає Даниїла Галун.  Ось така цікава традиція збереглася в Гусакові. Сьогодні молодь села і далі прикрашає та освячує ялинку. Вважається, якщо подарувати дівчині верхнє яблуко, то це прирівнюється до освідчення. Тому і зараз святкові яблука найчастіше розкуповують.
04 Лютого, 2018 р., 21:16
    Напередодні Старого Нового року у Народному домі с. Шегині відбулося театралізоване дійство «Де коза ходить, там жито родить» за участю Народного ХПК « Фольклорний переспів»
04 Лютого, 2018 р., 21:00
Гарне Різдвяне дійство,яке об‘єднало Шегинівську ОТГ у спільній коляді,щедрівці та віншуваннях «Україна колядує,колядує вся земля» відбулося у Народному домі с.Буців.

04 Січня, 2018 р., 12:00
7 грудня 2017 року Верховна Рада України прийняла Закон про Державний бюджет України на 2018 рік. Цим законом встановлено підвищення мінімальної зарплати з 1 січня до 3723 гривень.

27 Грудня, 2017 р., 13:11
Рішення Шегинівської сільської ради № 7 від 21.12.2017р. "Про сільський бюджет Шегинівськї об'єднаної територіальної громади на 2018  рік"
13 Жовтня, 2017 р., 10:51
ДОРОГА ШЕГИНІВСЬКА ГРОМАДО!