21 Лютого, 2020 р., 15:39
До Головного управління Держпраці у Львівській області  надходять повідомлення, що від імені посадових осіб Головного управління напередодні заходів державного контролю до суб’єктів господарювання телефонують невідомі особи. Вони представляються посадовими особами Головного управління та пропонують за грошову винагороду допомогти керівнику підприємства з вирішенням питань щодо проведення перевірок.
12 Лютого, 2020 р., 11:08
Стартував наступний етап виконання доручення Прем’єр-міністра України щодо детінізації зайнятості
18 Січня, 2020 р., 12:03
Шановні жителі Шегинівської об'єднаної територіальної громади!
16 Січня, 2020 р., 14:09
22 грудня 2019 року відбулися довибори депутатів сільської ради у зв’язку із приєднанням Хідновицької та Мишлятицької сільських рад до Шегинівської об’єднаної територіальної громади. За результатами цього приєднання наступають певні правові та фінансові наслідки для закладів та установ на території громади.
06 Січня, 2020 р., 09:57
                                                                 Дорога Шегинівська громадо!