Обговорення проєкту стратегії розвитку Шегинівської територіальної громади на 2022-2027 рр.

Дата: 08.10.2021 14:08

Фото без опису8 жовтня  2021 року о 12.00 год. в кабінеті сільського голови Шегинівської сілсьької ради відбулося чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Шегинівської територіальної громади на 2022-2027 рр.. В заході взяли участь члени робочої групи, представники старостинських округів, громадських організацій, жителі Шегинівської територіальної громади.

На засіданні робочої групи в.о.сільського голови Павуцьо Оксана Володимирівна  детально презентовала проєкт Стратегії, стратегічні напрями та цілі розвитку Шегинівськоїї територіальної громади.

Фото без опису

Під час підготовки документу проведено детальний аналіз існуючого стану розвитку громади, та опираючись на прогнози, спільно з робочою групою на попередніх засіданнях було визначено два стратегічні напрями розвитку території. По кожному стратегічному напряму запропоновані стратегічні цілі, завдяки реалізації яких буде розвиватись територіальна громада.

Під час розробки стратегічних цілей було  проведено опитування керівників підприємств, установ та організацій громади, проведено анкетування населення.

Проведено SWOT – аналіз громади за сферами функціонування.

В ході обговорення всі учасники зібрання одноголосно підтримали проєкт Стратегії розвитку Шегинівської територіальної громади на 2022-2027 рр.

Фото без опису