29 Квітня, 2020 р., 21:10

17 Квітня, 2020 р., 12:49
     Залишилось кілька днів до святкування Великодня, який цього року буде особливий. Для багатьох людей це довгоочікуваний день і навіть під час карантину це залишається незмінним. Шукаючи єдності з Воскреслим Христом, цього року маємо унікальну можливість поєднатись із нашими ближніми, рідними, сім’єю.
11 Квітня, 2020 р., 18:20
                                             ШАНОВНА КАТОЛИЦЬКА ГРОМАДО ШЕГИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!
30 Березня, 2020 р., 13:08
Для допомоги соціально незахищеним мешканцям Шегинівської ОТГ, які опинилися в кризовій ситуації (в тому числі одиноким матерям, особам з інвалідністю, одиноким та одиноко проживаючим літнім людям, особам, які тимчасово опинилися без роботи, тощо), запроваджено «гарячу лінію» - тел. 0988308142 (цілодобово, без вихідних) та стаціонарний номер телефону – (0234) 63-131 (понеділок-п’ятниця з 9:00 до 18:00).
27 Березня, 2020 р., 10:10
«У зв’язку з карнатинними заходами у світі відслідковується тенденція до збільшення кількості випадків домашнього насильства. Для людей, які зазнають домашнього насильства, соціальна ізоляція означає залишитися наодинці з кривдником. А коли вся увага зосереджена на сфері охорони здоров'я, то проблема домашнього насильства ризикує бути недооціненою, тому ми прикладаємо максимальних зусиль для інформування населення про можливості отримання допомоги у кризових випадках, а також для забезпечення доступності та якості соціальних послуг, які можуть отримувати постраждалі особи», - зазначає директор департаменту соціального захисту населення Наталія Кузяк.