21 Листопада, 2020 р., 08:36
                                                         Шановні мешканці Шегинівської об'єднаної територіальної громади!
17 Листопада, 2020 р., 12:33
Відповідно до інформації Посольства Королівства Данія в Україні, у зв’язку із виявленням інфекції SARS-CoV-2 на норкових фермах. Уряд Данії прийняв рішення про забиття норок на всіх норкових фермах по всій території Данії. При цьому розведення норок буде заборонено і в 2021 році. При проведенні вказаних заходів буде знищено близько 17 млн норок.
15 Листопада, 2020 р., 13:12
Шановні працівники сільського господарства!
13 Листопада, 2020 р., 12:03
10- 13 листопада 2020р. фахівцями Мостиського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп з представників: органів місцевого самоврядування, відділення нацполіції та лабораторного центру, проведено 34 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них: 5 заклади громадського харчування, 19 об’єкти торгівлі продовольчими  товарами, 6  об’єкти  торгівлі промисловими товарами, 1 дошкільний навчальний заклад, 1 перукарня, 1 одиниця громадського транспорту, 1 офісне приміщення.
13 Жовтня, 2020 р., 19:19
Прийміть мої вітання з нагоди Дня Українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України!
02 Жовтня, 2020 р., 20:00
Прийміть найтепліші і найщиріші вітання з нагоди професійного свята − Дня вчителя!