13 Березня, 2018 р., 10:34
Учасник художньої самодіяльності Народного дому с.Радохінці (Шегинівської ОТГ) А.Гамар прийняв участь у конкурсі двійників Т.ГШевченка з нагоди 204-річниці Великого Кобзаря у м.Львові  та здобув 2-ге почесне місце серед 18- ти конкурсантів.
13 Березня, 2018 р., 10:31
 9 березня у  м. Львові біля пам’ятника Т.Г Шевченка пройшла загальнообласна мистецька акція з нагоди 204-річниці Великого Кобзаря. В акції взяли участь 43 хорових колективи Львівщини та 1080 учасники, у їхньому виконанні прозвучали пісні «Думи мої» «Заповіт» «Реве та стогне Дніпр широкий» та Гімн України.
05 Березня, 2018 р., 11:22
 В урочистостях взяли участь: голова Шегинівської ОТГ І.Кривейко, заступник голови  Р.Михайлишин, начальник відділу фінансів бухгалтерського обліку та звітності О.Козак, секретар ради О.Павуцьо, методист культурно-освітньої роботи Т.Пилип’як, працівники культури та освіти Шегинівської ОТГ.
27 Лютого, 2018 р., 14:45
Рішення сесії "Про затвердження річного звіту за 2017 рік"
25 Лютого, 2018 р., 15:16
План роботи відділу освіти, культури і туризму,молоді та спорту Шегинівської сільської ради на 2018 рік.
10 Лютого, 2018 р., 21:55
8 лютого 2018 р. у сільській бібліотеці с.Буців відбувся семінар для бібліотечних працівників.
04 Лютого, 2018 р., 21:49
Театралізоване Різдвяне дійство «Ой, радуйся земле» за участю Народного ХПК «Вишиванка» Народного дому с.Радохінці (Шегинівської ОТГ)