Cвяткування 27-річниці Незалежності України у Щегинівській ОТГ

Дата: 27.08.2018 10:36

Ми серцем єдині,ми Україна! В єдності наша сила!

Під таким гаслом пройшло святкування 27-річниці Незалежності України у Щегинівській ОТГ.

Розпочалося святкове дійство урочистою ходою до пам’ятного Хреста на скасування панщини.Біля Хреста отець Миколай УПАЦ Преображення Господнього та отець Тарас УГКЦ Різдва Івана Хрестителя відслужили молебень.

Далі у Народному домі відбувся святковий концерт. На святі були присутні та виступили з вітальним словом Всечесні отці, голова Шегинівської ОТГ І.Кривейко,заступник голови Р.Михайлишин,начальник відділу освіти,культури і туризму, молоді та спорту М. Клемра, головний бухгалтер Шегинівської сільської ради Л.Романків,секретар ради О.Павуцьо,виконуючі обов`язки сільських старост Попович Р.Стисло,Гусакова В.Швець,Балич Г.Терендій.

Опісля головою Шегинівської ОТГ І.Кривейком відбулося нагородження кращих працівників Шегинівської ОТГ.

Також на свято завітали колективи художньої самодіяльності а саме:Народний ХПК «Фольклорний переспів» НД с. Гусаків кер. М.Тарас,вокальний колектив «Рушничок»НДс.Гориславичі кер.Н.Коваль,Народний аматорський танцювальний колектив «Первоцвіт»НДс.Шегині кер Т.Пилипяк.

Вокальний колектив «Розмай»НДс.Шегині кер.С.Шкулка ,вокалісти методист РНД М.Тур ,вокалістка с.Гусаків Ю.Щирба.

Щира дяка усім хто долучився до спільної молитви,та святкового дійства, а також глядачам за бурхливі оплески.Слава Україні!