Мостиський район, Львівська область

У Шегинівській сільській раді відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України!

Український прапор – це символ пшениці в степах під блакитною аркою неба, який уособлює споконвічне прагнення народу до миру, праці, краси та багатства рідної землі.
       Шегинівська сільська рада долучилась до акції, яка відбулась по всій Україні – урочистої церемонії  підняття Державного Прапора України. В урочистій атмосфері підняли Прапор України, прапор нашої Шегинівської громади  – сільський голова  Кривейко Ігор Мирославович, начальник відділу організаційно- кадрової роботи Синиця Ігор Романович та директор комунального підприємства ШСР "Довкілля" Лутчин Андрій Михайлович. З нагоди уростистостей нагороджено грамотами працівників сільської ради за сумлінну працю.