Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 14.10.2018 09:18

Фото без опису

Шановні жителі Шегинівської об'єднаної територіальної громади!                                                                            Прийміть щирі вітання з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці,  Дня Українського козацтва та  Дня захисника України!

Упродовж століть свято Покрови Пресвятої Богородиці мало особливий зміст: волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Тому у часи незалежності свято Покрови почало відзначатися ще і як День Українського козацтва.                                             14 жовтня стало державним святом для сучасних воїнів. День захисника України символізує  зв’язок усіх поколінь захисників України та закликає нас до згуртованості перед сучасними викликами і загрозами.

Тож промовимо сьогодні щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб захистила Український народ та наших воїнів, принесла на нашу благодатну землю мир та спокій.

У цей світлий день бажаю всім міцного здоров’я, миру, щастя та всих благ, які є у Пресвятої Богородиці для наших людей.

Слава Україні!                                                                                З повагою голова Шегинівської об'єднаної територіальної громади                           Кривейко І.М.