Щодо проведення громадського обговорення КОНЦЕПЦІЯ соціально-економічної адаптації Львівщини до умов воєнного стану і стратегічних напрямів економічного відродження на післявоєнний період

Дата: 26.08.2022 10:05

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

вул. Винниченка, 18, м. Львів, 79008 тел. (032) 2 999 800 факс (032) 2 999 810

www.lvivoblrada.gov.ua e-mail: info@lvivoblrada.gov.ua код ЄДРПОУ 22340506

___________№ _______________ На № ___________ від _____________

Головам сільських, селищних та

міських рад Львівської області

Щодо проведення громадського обговорення

Шановні голови! Широкомасштабне вторгнення російських військ на територію України, а згодом ведення повномасштабних бойових дій, завдало чималу шкоду як економіці країни загалом, так і окремим її регіонам.

У такий непростий час, організація якісної системи забезпечення критичних суспільних потреб в умовах війни заради захисту національних інтересів є першочерговим та найголовнішим завданням органів місцевого самоврядування, які відіграють ключову роль, що полягає у діяльності керівної ініціативи щодо соціально-економічної адаптації Львівщини до умов воєнного стану. Усвідомлюючи реальність подій та виклики сьогодення для органів місцевого самоврядування та місцевих органів державної влади, є надзвичайно важливим завданням напрацювання стратегічних цілей стосовно адаптації провідних галузей та економіки області до функціональних завдань тилового регіону в умовах воєнного стану, збереження економічного потенціалу та комплексного соціальноекономічного відновлення Львівщини на післявоєнний період.

Відповідно до розпорядження голови обласної ради від 02.05.2022 №143 створено робочу групу з питань напрацювання проєкту Концепції соціально-економічної адаптації Львівщини до умов воєнного стану і стратегічних напрямів економічного відродження на післявоєнний період.

За результатами проведеної роботи робочою групою напрацьовано проєкт Концепції, який містить пропозиції, рекомендації і напрацювання про те, що необхідно робити сьогодні, у воєнний час і на чому варто зосередитися після війни.

Зважаючи на необхідність формування єдиного стратегічного документа, скеровуємо Вам проєкт Концепції для вивчення, проведення громадського обговорення та подання Ваших пропозицій, які дозволять доповнити або розширити цілі, що напрацьовані робочою групою.

У подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані робочою групою у єдиний документ, який буде передано на розгляд сесії обласної ради для затвердження.

Ваші пропозиції просимо скерувати до 15.09.2022 на адресу електронної пошти: lor.budget@gmail.com.

Додаток: на 28 арк.

З повагою Голова                                                                                                                   Ірина ГРИМАК

КОНЦЕПЦЯ