ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення посади директора Комунального закладу «Центр культурних послуг Шегинівської сільської ради»

Дата: 23.08.2022 14:41

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу – Бучацька міська рада (територіальна  громада)

про конкурс на заміщення посади директора

Комунального закладу

«Центр культурних послуг Шегинівської сільської ради»

Відповідно до Закону України «Про культуру», Шегинівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення посади директора Комунального закладу «Центр культурних послуг Шегинівської сільської ради».

Дата початку приймання документів - 24 серпня 2022 року.

Дата закінчення приймання документів - 22 вересня 2022 року.

Дата початку формування конкурсної комісії з 24 серпня 2022 року.

Загальні вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Відповідно до статті 21Закону України «Про культуру», керівником комунального закладу культури не може бути призначена особа, яка: за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена; має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення, пов’язаного з корупцією; є близькою особою або членом сім’ї керівника Засновника.

Особи, які беруть участь в конкурсі,  подають такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на  обробку персональних даних відповідно  до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах),  контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи  відсутність судимості;
  • копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.

Особи можуть надавати інші документи, які, на їх думку, підтверджують професійні чи моральні якості. Особи, які подають документи, відповідають за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи надсилаються на електронну адресу відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Шегинівської сільської ради voshag2017@ukr.net або приймаються за адресою с.Шегині, вул.Дружби, 188 (відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту Шегинівської сільської ради).

Відповідно до п.9 ст.215 Закону України «Про культуру», для публічної презентації кандидати мають підготувати проекти програм розвитку Комунального закладу «Центр культурних послуг Шегинівської сільської ради» на один і п'ять років.

Умови та строки проведення конкурсу:

Персональний склад конкурсної комісії буде сформовано протягом 30 днів після оголошення конкурсу. Склад, порядок формування і повноваження конкурсної комісії визначаються ст. 213 Закону України «Про культуру».

Конкурсна комісія проводить перше засідання через 10 днів після закінчення строку приймання документів.

Громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування подають по три кандидатури Засновнику (Шегинівська сільська рада), який шляхом жеребкування визначає трьох кандидатів до складу конкурсної комісії.

Члени конкурсної комісії мають бути неупередженими та незалежними.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

- незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

- члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

- члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

• за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією;
  • є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;
  • є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Інформація про КЗ «Центр культурних послуг Шегинівської сільської ради»:

Кількість штатних одиниць – 26,5.

Посадовий оклад керівника –  відповідно до присвоєного тарифного розряду згідно наказу Міністерства культури України від 18.10.2005 №745 «Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки». Боргів по виплаті заробітної плати та оплати комунальних послуг не має. Матеріально-технічна база закладу щорічно оновлюється.

Додаткова інформація за номером: 0966670051.

Матеріально-технічне забезпечення закладу та умови оплати праці керівника

Оголошення про добір членів конкурсної комісії від громадських організацій