Програма для безробітних членів малозабезпечених сімей

Дата: 21.01.2022 12:15

Мостиська районна філія Львівського обласного центру зайнятості інформує про те, що

стартувала програма для безробітних членів малозабезпечених сімей. Як, згідно з нею, отримати кошти на започаткування власного бізнесу та коли їх слід повернути?

«На реалізацію програми «Рука допомоги» держава обіцяє видати понад 100 млн грн для створення близько трьох тисяч нових малих підприємств», – розповідає Василь Барилюк, директор Львівського обласного центру зайнятості. Зголошуватися, за словами посадовця, можна вже тепер.

Державна допомога на започаткування власного бізнесу безвідсоткова. Одна інвестиція становитиме близько 97 з половиною тисяч гривень, – каже Василь Барилюк. – Ці гроші можна буде використовувати тільки для оплати рахунків на придбання обладнання і матеріалів, що потрібні для власної справи. А через три роки грошову допомогу належить повернути. Щоправда, ця сума буде меншою на стільки, на скільки податків та соціального внеску сплатило створене підприємство. Якщо сума сплачених податків буде рівна сумі наданої фінансової допомоги або перевищуватиме її, то інвестицію не треба буде повертати. Не повертати гроші можна і тоді, якщо підприємець працевлаштує у перший рік своєї роботи двох безробітних членів малозабезпечених сімей. Цих працівників йому має направити центр зайнятості.

Детальніше за посиланням  https://bit.ly/3GHC7X3