ШЕГИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Дата: 20.05.2021 15:44

головного спеціаліста  відділу організаційно - кадрової роботи    Шегинівської сільської ради

Вимоги до претендентів: знання Конституції України, Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні","Про службу  в органах  місцевого  самоврядування", "Про запобігання корупції", Кодексів України та інших нормативно-правових документів з урахуванням специфіки посадових обов’язків.

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища юридична,   за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування  за спеціальністю або  на керівних посадах не менше 3років, вільне володіння державною мовою.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

1. Письмова заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо  прийняття на службу в ОМС та проходження служби в ОМС.
  2. Заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками.
  3. Дві фотокартки розміром 4x6 см.
  4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.
  5. Копія документа, який посвідчує особу.
  6. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
  7. Копія  трудової книжки.

Особи, які працюють в Шегинівській сільській  раді та бажають взяти  участь у конкурсі, зазначених документів до заяви не додають.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Документи приймаються протягом 30 днів із дня публікації оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою Звертатися за адресою: Львівська область, Мостиський  район, село Шегині, вулиця Дружби, 184. Телефон: 6-31-31

вміння працювати на  комп’ютері. : громадянство  України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи за фахом не менше трьох років