Звернення сільського голови з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору

Дата: 28.11.2020 08:53

Кожну четверту суботу листопада українці відзначають день національної пам’яті – одну із найсумніших сторінок в історії нашої країни.

У минулому сторіччі штучно створений Голодомор на території однієї із найбагатших на родючий чернозем держав забрав мільйони людських життів. Від голоду гинули і дорослі, і діти, вимирали цілими селами – смерть забирала усіх, не  зважаючи ні на що, не роблячи виключень.

Але крім страждань та смерті Голодомор приніс ще і великий страх серед тих, кому пощастило вижити. Тому сьогодні тільки правда та пам’ять про усіх безвинних жертв тоталітарного режиму повинна зберігтися та поширюватися, щоб ніколи не повторитися знову.

Тому закликаю всіх приєднатися до всеукраїнської акції та запалити свічку пам’яті – на згадку про наших пращурів. Нехай світло від наших свічок зігріють душі усіх загиблих.

Сільський голова

Шегинівської об'єднаної територіальної громади                                                         Кривейко І. М.