Привітання сільського голови з нагоди свята – Дня Гідності та Свободи!

Дата: 21.11.2020 08:36

Шановні мешканці Шегинівської об'єднаної територіальної громади!

Фото без опису

День Гідності та Свободи нам завжди нагадує, яку ціну заплатили українці за цілісність своєї держави і за її європейський вибір.  Цього року це вже сьома річниця від початку масових акцій громадського протесту, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. Саме демократія та свобода стали очевидними здобутками Революції Гідності, яка дала старт справжнім перетворенням в державі. І наше з вами завдання, щоб все зроблене, все вистраждане не зійшло нанівець.

За цю боротьбу заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі, серед яких є наші земляки. Це люди, подвиг яких ми будемо пам’ятати вічно, їхня мужність переказуватиметься з покоління в покоління, вони – герої нашого часу. Їхній приклад став визначальним для українських воїнів, які, не роздумуючи, вирушили на схід боронити рідний край.

Висловлюю велику вдячність тим, хто у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постав на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Світла пам’ять Героям Небесної Сотні та шана всім воїнам, які беруть участь у боротьбі на сході України.

Щиро бажаю всім нам довгого та щасливого життя у мирі, який завдяки вірі всього народу та силам наших воїнів ми обов’язково досягнемо. Слава Україні!

Сільський голова

Шегинівської об'єднаної територіальної громади                                                                 Кривейко І.М.