Вітаю всіх з великим християнським святом – Днем Святої Трійці!!!

Дата: 07.06.2020 07:53

Сердечно вітаємо усіх жителів громади із благословенним святом –       Днем  Святої Трійці, або, як називають його в народі – зеленими      святами!

Цей День – одне з головних християнських свят, що відзначається на п’ятдесятий день після Великодня.Свято Трійці є торжеством віри в Бога, духовності та моральності, надає нам сили жити, бути впевненими, що правда та любов завжди перемагають, що віра творить чудеса.

Вікові традиції українського народу наповнюють цей день зеленими барвами, символізуючи оновлення та розквіт життєвих сил.

Тож нехай разом із запашною зеленню в наші домівки прийде мир, радість та Господня благодать!

Нехай наші серця завжди будуть сповнені гармонією та всепрощенням, а помисли – щирістю і добротою!

Зичу вам добра, благополуччя, сімейного затишку, здоров’я та любові!

Нехай Господь допоможе вам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир та щастя на нашу землю!

Веселих вам і радісних свят!

Сільський голова                                                                                                                                     Кривейко І.М.

Шегинівської ОТГ