Шегинівська громада
Мостиський район, Львівська область

Привітання з нагоди 94-ї річниці з дня створення служби дільничних офіцерів поліції!

    

        Професія дільничного – одна з найважливіших і найвідповідальніших серед інших поліцейських професій. Наскільки професійно дільничний робить свою справу – настільки спокійніше почуваються мешканці Шегинівської об'єднаної територіальної громади. Дільничний офіцер поліції – помітна величина в структурі внутрішніх справ, саме через нього значною мірою реалізується державна політика в правоохоронній сфері.

        Голова Шегинівської сільської ради, Кривейко Ігор Мирославович, привітав дільничого офіцера  з  професійним святом та побажав завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення.

        «Ви мужньо стоїте на захисті загальнолюдських цінностей, цілісності нашої держави, сумлінно та на високому фаховому рівні виконуєте свої службові обов'язки. Нехай у ваших родинах завжди панують радість, достаток і злагода! Щастя Вам і добра» -  зазначив у привітанні сільський голова.
        З нагоди свята  за сумлінне виконання  службових  обов’язків, вагомий внесок  у справу боротьби  зі злочинністю та з нагоди відзначення  професійного свята -  Дня дільничного офіцера поліції Філя Ігоря Володимировича нагороджено грамотою.

  

 

        Сільський голова                                                                                 Кривейко І.М.« повернутися до списку новин