Інформаційні матеріали стосовно небезпеки азартних ігор, загроз ігрової залежності, способів запобігання ігровій залежності

Дата: 24.06.2024 11:26

Небезпека азартних ігор та загрози ігрової залежності

До Міністерства соціальної політики надійшов лист Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей від 09.05.2024 № 13-5/1656 щодо поширення інформаційних матеріалів стосовно небезпеки азартних ігор, загроз ігрової залежності, способів запобігання ігровій залежності, контактів закладів, які надають допомогу особам з ігровою залежністю, та особливостей функціонування Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх, та повідомляє. З метою підвищення обізнаності населення щодо негативного впливу азартних ігор (ігор на гроші), загрози ігрової залежності (лудоманії), просимо поширити інформаційні матеріали (додаються) із зазначеної тематики на офіційних веб-сайтах, сторінках соціальних мереж установ / організацій, а також у друкованому виді в найбільш відвідуваних місцях. Також з інформаційними матеріалами можна ознайомитись за посиланням:

https://www.canva.com/design/DAFrgx-V8ic/xGq 1К291сЦоНВ1ШОк8ВКА/уіел¥.

Інформаційні матеріали