Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації

Дата: 01.04.2024 15:43

Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Повідомлення про оприлюднення Заяви  про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Шегинівська сільська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації – детального плану території забудови земельної ділянки щодо зміни цільового призначення земельної ділянки приватної власності для ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ-01.03) на землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код КВЦПЗ-11.02) в с. Волиця, площею 1,8 га, кадастровий номер 4622487200:02:000:0289, за рахунок земель сільськогосподарського призначення, угіддя – пасовище Яворівського району Львівської області.

Зауваження і пропозиції до вказаної заяви надаються у строк, що не перевищує 10 днів з дня внесення до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Пропозиції громадськості в процесі громадського обговорення подаються у письмовій формі до Шегинівської сільської ради:

81321, Львівська область, Яворівський район, с. Шегині, вул. Дружби, 184

Ел. пошта: sheg.s.rada.s@ukr.net

Тел. 03234-63131

Офіційний веб-сайт: https://shegynivska-gromada.gov.ua/

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки