УВАГА !

Дата: 29.09.2023 15:58

За наявною інформацією 30 вересня, 1 та 2 жовтня 2023 року очікується масштабна кібер-атака на Інтернет-систему України.
Доцільно:
1.Обмежити перегляд сайтів та інтернет-ресурсів не пов’язаних із службовою діяльністю.

2.Не відкривати повідомлення (електронною поштою, через месенджери, соціальні мережі тощо) надіслані з невідомих акаунтів, адрес, сайтів.

3.Перевіряти відповідність адрес електронної пошти шляхом наведення курсору на плашку адреса. При цьому на екрані має відобразитися реальна адреса.