Дорожня карта для членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, членів родин зниклих безвисті та полоненних

Дата: 26.09.2023 10:14

РОДИНАМ ЗАХИСНИКІВ – Бориславська міська рада

На виконання пункту 3 доручення Віце-прем’єр-міністра України-Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 04.09.2023 року № 27740/0/1-23 «Щодо проведення на базі Координаційних центрів підтримки цивільного населення інформаційної кампанії та розробки дорожньої карти для членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, членів родин зниклих безвісти та полонених з питань отримання соціальних виплат, комунікації з військовими частинами і ТЦК та СП, а також безкоштовного адвокатського супроводу та психологічної підтримки», надаємо інформацію про дорожню карту для членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, членів родин зниклих безвісти та полонених з питань отримання соціальних виплат.

дорожня карта