Повідомлення про намір отримати Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Дата: 01.06.2023 10:52

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР

отримати Дозвіл на викиди забруднюючих речовин

в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

1. Повне найменування суб’єкта господарювання:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Мостиська Драй Порт»

2. Скорочене найменування суб’єкта господарювання:

ТзОВ «Мостиська Драй Порт»

3. Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ:

43487506

4. Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання:

81300, Львівська область, Яворівський район, Шегинівська селищна громада, с. Мостиська Другі,

вул. Колійова, буд. 15

Телефон (067) 243-37-40, e-maila.denisenko@levadacargo.com

5. Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика

вул. Колійова, буд. 15

6. Мета отримання дозволу на викиди:

Отримання Дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря як для існуючого об’єкту.

Підприємство відноситься до третьої групи в залежності від ступеня впливу об’єкту на забруднення атмосфери

7. Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля, в якому визначено допустимість провадження планової діяльності, яка згідно з вимогами Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» підлягає оцінці впливу на довкілля:

На виробничо-логістичному комплексі ТзОВ «МОСТИСЬКА ДРАЙ ПОРТ» відбувається транспортне оброблення вантажів, перевантаження навалювальних вантажів з залізничних піввагонів різного розміру колії) на склад сипучих матеріалів і назад згідно виробничих потреб, а також з вагона в вагон.

8. Загальний опис об’єкта (опис виробництв  та технологічного устаткування):

На виробничо-логістичному комплексі ТзОВ «МОСТИСЬКА ДРАЙ ПОРТ» відбувається відправлення та отримання різноманітних вантажів, контейнерів, перевантаження навалювальних вантажів з залізничних піввагонів різного розміру колії) на склад сипучих матеріалів і назад згідно виробничих потреб, а також з вагона в вагон різного розміру колії. Режим роботи складає цілодобово, круглий рік.  Для аварійного забезпечення виробництва електроенергією встановлені три дизель-генератори.

Виявлено 7 стаціонарних  джерел викидів  забруднюючих  речовин в атмосферне повітря.  В атмосферне повітря викидаються 5 забруднюючих речовин та парникові гази.

9. Відомості щодо видів та обсягів викидів:

В атмосферне повітря викидаються 5 забруднюючих речовин та парникові гази (т/рік):,

азоту діоксид-0,9841, сірки діоксид-0,1163, вуглецю оксид-0,6335, вуглеводні (НМЛОС)- 0,0008, суспендовані тверді речовини -2,8959;

10. Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва:

Відповідно до Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України №108 від 09.03.2006 р. заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не розроблялися.

11. Перелік заходів щодо скорочення викидів:

Відповідно до Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України №108 від 09.03.2006 р. заходи щодо скорочення викидів не розроблялися.

12. Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству:

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря відповідають вимогам діючого законодавства України, зокрема наказам Мінприроди №309 від 27.06.2006 р., №541 від 22.10.2008 р., №260 від 01.07.2015 р зі змінами та доповненнями.

13. Зауваження, пропозиції та рекомендації громадськості щодо отримання дозволу на викиди просимо надавати протягом 30 календарних днів з дня опублікування.

Адреси для звернення громадян

Шегинівська селищна громада

81321, Львівська обл., Яворівський р-н, с. Шегині  тел.(03234) 6-31-31

Шегинівський сільський голова: Павуцьо Оксана Володимирівна