Про посилення роботи щодо запобігання виникнення пожеж у природному середовищі

Дата: 29.03.2023 13:59

Фото без описуЗ метою запобігання виникненню пожеж у природному середовищі, збереженню природного біорізноманіття, попередження ситуацій, пов’язаних з погіршенням стану безпеки дорожнього руху внаслідок задимлення територій прилеглих автомобільних доріг, департамент агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації звертається з наступним.

Оскільки пожежі сухої рослинності чи її залишків найчастіше трапляються на землях сільськогосподарського призначення просимо скерувати відповідні звернення представникам сільськогосподарських підприємств щодо використання територій відповідно з цільовим призначенням, без шкоди навколишнього середовища та недопущення випалювання сухої рослинності чи її залишків.

Також звертаємося з проханням максимального поширення та розміщення відповідної інформації на офіційних сайтах адміністрацій та територіальних громад. Для зручності надсилаємо пам’ятку про заборону спалювання сухої трави та посилання на відеоролик ДСНС України «З приходом тепла збільшується кількість пожеж в екосистемах!» - https://www.youtube.com/watch?v=2qRtHP3dSF4.