Інформування громадян про необхідність звернення протягом грудня 2022 року з питання призначення житлової субсидії

Дата: 09.12.2022 10:23

Про призначення субсидії на придбання скрапленого газу та пічного палива -  Департамент соціального захисту населення Сумської міської ради

У зв'язку із внесення змін до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами) (далі – Положення № 848), в частині продовження строку подання заяв на призначення житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на 2022 рік протягом першого кварталу 2023 року повідомляє. Згідно з Положенням № 848 для призначення субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива громадянин подає до уповноваженого органу заяву про призначення та надання житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленими формами. Зазначені документи можуть бути подані також до уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади або посадових осіб центру надання адміністративних послуг, а також через Портал Дія.