Дата: 23.02.2022 11:23

Оголошення

З метою забезпечення  сталого  розвитку  громади,  відповідно  до   додатку  1  рішення  Шегинівської сільської ради  від 21грудня 2021р.   № 23 «Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Шегинівської сільської ради (територіальної громади) Яворівського району Львівської області», розпочинається  прийом заяв від мешканців громади на включення до робочої групи  Шегинівської територіальної громади з формування завдань на розроблення комплексного плану просторового розвитку території  Шегинівської сільської ради (територіальної громади) Яворівського району Львівської області.

Заяви приймаються  за адресою:  Львівська обл., Яворівський р-н., . Шегині вул.Дружби 184, а також у  старостинських округах.

Термін подачі заяв:  до   14 березня 2022року

Секретар ради                                                                  І. Галун