Щодо проведення конкурсу з відбору суб’єктів, які будуть залучені для проведення експертної оцінки

Дата: 07.02.2022 16:48

Шегинівська сільська рада

інформує про проведення конкурсу з відбору суб’єктів, які будуть залучені для проведення експертної оцінки з визначення номенклатури, кількості і ринкової вартості будівельних матеріалів, отриманих від розбирання об’єктів нерухомості, що пропонуються до списання.

Назва об’єкта:

Лот 1 : Будівля шкільної майстерні (Львівська область, Яворівський район, с.Баличі, вул.Зелена, 38);

Лот 2 :  Будівля сільської ради(Львівська область, Яворівський район, с.Баличі, вул.Зелена, 92);

Лот 3 :  Будівля ФАПу(Львівська область, Яворівський район, с.Баличі, вул.Зелена, 8);

Балансоутримувач: Шегинівська сільська рада (код ЄДРПОУ 04371928).

Мета проведення: експертна оцінки з  визначення номенклатури, кількості і ринкової вартості будівельних матеріалів, отриманих від розбирання об’єктів нерухомості, що пропонуються до списання.

Замовник послуг і платник робіт: Шегинівська сільська рада, телефон: (0234) 63-131, електронна адреса sheg.s.rada.s@ukr.net

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075 (далі – Положення).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті шляхом поштового відправлення або безпосередньо  до Шегинівської сільської ради за адресою: Львівська обл., Мостиський р-н, с.Шегині, вул.Дружби 184, з описом документів, що містяться у конверті, і має містити пропозиції ( в окремому конверті) щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях). На конверті потрібно зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності».

Конкурс відбудеться в Шегинівській сільській раді о 12.00 год 28.02.2022 р. за адресою: Львівська обл., Яворівський р-н, с.Шегині, вул. Дружби 184.

Документи приймаються до 22.02.2022 року включно.

Телефон для довідок: (03234) 63-131

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)