Відбулося третє засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Шегинівської територіальної громади

Дата: 13.07.2021 18:14

Фото без опису13 липня  у Шегинівській сільській раді  відбулося третє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Шегинівської ТГ.

Учасників робочої групи привітала в.о. сільського голови Павуцьо Оксана Володимирівна. Вона подякувала присутнім учасникам робочої групи та небайдужим мешканцям, що виявили бажання долучитися до процесу стратегування в громаді.

Шегинівська сільська  об'єднана територіальна громада бере участь у проекті щодо написання стратегії розхвитку на 2021-2027 рр. Цей проект передбачає розроблення Стратегії, плану заходів з її реалізації та відповідних систем моніторингу.

На початку засідання консультант зі стратегічного планування Людмила Євсєєва нагадала присутнім етапи

Учасники робочої групи обговорили проект Стратегії розвитку Шегинівської об'єднаної територіальної громади. Також розглянули стратегічне бачення, місію, стратегічні напрями, стратегічні цілі, оперативні цілі, завдання.

За результатами спільної роботи було напрацьовано дерево цілей, яке покладено в основу оголошення збору проектних ідей. Було прийнято рішення про збір проєктних ідей до кінця липня 2021 року.