Святкуйте Великдень вдома. Збережіть життя!

Дата: 17.04.2020 12:49

Залишилось кілька днів до святкування Великодня, який цього року буде особливий. Для багатьох людей це довгоочікуваний день і навіть під час карантину це залишається незмінним. Шукаючи єдності з Воскреслим Христом, цього року маємо унікальну можливість поєднатись із нашими ближніми, рідними, сім’єю.

Кожного дня ми переконуємося у тому, що COVID-19 це смертельний, невидимий ворог, який створює хибне уявлення безпечності.

Сьогодні випадки захворювання на COVID-19 офіційно підтверджені майже у всіх країнах світу. Кількість інфікованих сягнула позначки в 2 млн., а кількість померлих щоденно встановлює нові антирекорди.

Якщо вірус стрімко поширюватиметься, жодна медична система будь-якої країни не впорається з напливом пацієнтів. Зупинити кількість захворюваності на COVID-19, поки немає вакцини, неможливо. Проте, можна уповільнити та контролювати!

Якщо кожен з нас утримається від фізичного спілкування з друзями чи знайомими, святкового застілля, прогулянок парком та дотримуватиметься усіх правил захисту, ми врятуємо життя!

Звертаємось до кожного з Вас! Будь ласка, не ставтесь легковажно до небезпеки, яку несе в собі пандемія!

Дбаючи про Вашу безпеку та здоров’я, закликаємо до святкування Великодня вдома, долучаючись до Богослужінь онлайн та через трансляцію по телебаченні.     Бережіть себе та будьте здорові!

Фельдшер санітарний відділу державного нагляду

за дотриманням  санітарного законодавства                   Г.Гринчишин