Про тимчасове обмеження доступу до адміністративних будівель Шегинівської сільської ради на період карантину.

Дата: 19.03.2020 17:26

ШЕГИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МОСТИСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

10.03.2020 р.                                                                                                                        № 25 р.од

Про тимчасове обмеження  доступу до адміністративних  будівель Шегинівської сільської ради  на період карантину.

З метою мінімізації ризиків поширення інфекційного захворювання COVID-19 та інших інфекційних хвороб людини, враховуючи  постанову Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», протокол позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС Львівської ОДА від № 7 від 15.03.2020 року, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 29-30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»,

ЗОБОВ"ЯЗУЮ:

1. На період з 19.03.2020 року по 03.04.2020 року встановити особливий режим роботи  Шегинівської сільської ради, згідно з яким:

1.1.Тимчасово обмежити доступ громадянам України та іншим особам до адміністративної будівлі Шегинівської сільської ради за адресою вул. Дружби, 184 в с.Шегині та адміністративних будівель колишніх сільських рад в селах Баличі, Поповичі, Хідновичі, Гусаків, Мишлятичі, крім осіб з числа працівників апарату, підприємств, установ та організацій сільської ради.

1.2.Припинити проведення особистого прийому громадян керівництвом сільської  ради.

1.3.Звернення до Шегинівської сільської ради та виконавчого комітету надсилати виключно засобами телекомунікаційного зв’язку на електронні адреси sheg.s.rada@ukr.net,  sheg.s.rada.s@ukr.net .

2.Начальнику організаційно-кадрового відділу :

2.1. Довести це розпорядження до відома працівників апарату ради, керівників  підприємств, установ та організацій сільської ради.

2.2.Забезпечити оприлюднення розпорядження шляхом публікації на офіційному веб-сайті сільської ради та у приміщенні адміністративної будівлі сільської ради.

Сільський  голова                                                 І.Кривейко