ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації

Дата: 28.02.2020 19:10

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації

Шегинівська сільська рада повідомляє, що з 28 лютого по 30 березня 2020 року триватиме громадське обговорення проекту Детального плану території під реконструкцію міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення "Шегині" на українсько-польському кордоні на території Шегинівської сільської ради Мостиського району Львівської області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Підстава розроблення проекту детального плану території - рішення Шегинівської сільської ради від 07.11.2019 р. № 11 та розпорядження Мостиської райдержадміністрації від 22.11.2019 р. № 207.

Замовником проекту детального плану території є Мостиська районна держадміністрація, розробником - ДП ДІПМ «Містопроект».

Із проектом містобудівної документації (пояснювальною запискою, графічними матеріалами, звітом про стратегічну екологічну оцінку) можна ознайомитись на веб-сайті Шегинівської сільської ради (https://shegynivska-gromada.gov.ua/), або до завершення процедури проведення громадського обговорення у приміщенні Шегинівської сільської ради.

31 березня 2020 року відбудеться громадське слухання проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку у приміщенні Шегинівської сільської ради, за адресою: вул. Дружби, 184, с. Шегині, Мостиського району. Початок о 14:00 год.

Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до 30 березня 2020 року включно до Шегинівської сільської ради за адресою: вул. Дружби, 184, с. Шегині, Мостиського району.