Шановні освітяни, учні Шегинівської громади!

Дата: 01.09.2019 09:04

Фото без описуЩиро вітаємо вас з Днем знань та початком нового навчального року! 1 вересня це особлива дата, бо попереду важливий період – час навчання!

У цей святковий день найщиріші слова подяки педагогам за щоденну самовіддану працю, тепло, турботу, мудрість. Вчитель — це професія від Бога! На вас покладена важлива місія – виховання успішної особистості, патріота своєї Батьківщини! Ми цінуємо вашу працю та щиро пишаємося вашими досягненнями!

Це особливо урочистий та хвилюючий день для першокласників. Від сьогодні вони стають на нелегкий, але цікавий і захоплюючий шлях до пізнання, нових звершень та самостійного життя!

Шановні учні!  Бажаємо вам успіхів, натхнення та нестримної волі до перемоги. Пам’ятайте, що всі перешкоди долаються силою знань. Ваша жага до навчання є запорукою гідного майбутнього!

Зичимо всім успішного навчального року, міцного здоров’я, невичерпної енергії!

Зі святом!

З повагою,
Сільський  голова                                                                                                                       Ігор КРИВЕЙКО