Привітання з днем народження голову Шегинівської об'єднаної територіальної громади !

Дата: 31.07.2019 09:51

Шановний Ігор Мирославович!

Фото без опису

Від колективу Шегинівської сільської ради прийміть найщиріші  вітання з нагоди дня народження!

Від усієї душі бажаємо Вам миру, злагоди і добробуту, щирої підтримки колег, вірності друзів!

Завдяки Вашим діловим якостям та професіоналізму Ви здобули беззаперечний авторитет, запорукою якого є принциповість та відповідальність. Ви вносите значний вклад у розвиток громади.

Нехай кожен новий день приносить радість, надію, впевненість та бажання досягати нових висот, доля буде щедрою на успіх, дарує здійснення найзаповітніших мрій та сподівань, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу.

Бажаємо Вам віри у власні сили та подальшої плідної професійної діяльності.

З повагою,                                                                      колектив Шегинівської сільської ради