Пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Дата: 29.11.2018 14:13

Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області інформує, що на території Мостиського району в кінці листопада на початку грудня 2018 року буде проводитися пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу з метою виконання плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2018 рік, погодженого рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України від 19.01.2018р. за №1, договір «Про закупівлю товару» від 09.11.2018р. за №217  та 20.11.2018р. № 222 та враховуючи складну епізоотичну ситуацію щодо сказу тварин в Україні та області.

Дану вакцину розповсюджуватимуть з літака.

Просимо довести до відома населення про те, що дане міроприємство не несе загрози життю і здоровю людей та с/г тваринам і птиці.

При виявленні будь-де приманку – вакцину не підіймати, залишаючи їх на місці для підвищення ефективності вакцинації.