06 Серпня, 2018 р., 10:06
Про затвердження проектно кошторисної документації "Капітальний ремонт (заміна покрівлі) в Гусаківському НВК Мостиського району Львівської області"

03 Серпня, 2018 р., 10:10
Про затвердження проектно кошторисної документації "Капітальний ремонт в Народному домі с. Поповичі Мостиського району Львівської області"

.
18 Травня, 2018 р., 15:04
Рішення сесії про затвердження правил благоустрою  територій населених пунктів Шегинівської сільської ради Мостиського району Львівської області

.
18 Травня, 2018 р., 14:28
Рішення Сесії  "Про затвердження Порядоку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території населених пунктів Шегинівської сільської ради Мостиського району Львівської області "