Повідомлення ТОВ «АГРОСЕМ»  про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин  в атмосферне повітря.

Дата: 13.06.2023 14:20

Повідомлення ТОВ «АГРОСЕМ»

Товариство з обмеженою відповідальністю «АГРОСЕМ» (ТОВ «АГРОСЕМ»), ідентифікаційний код суб’єкта господарювання  - 30967207, «Юридична адреса підприємства:  04073 м. Київ, просп. С. Бандери, 9-В. Фактична адреса промислового майданчика: Львівська область, Яворівський район, Шегинівська територіальна громада, с. Волиця, вул. Елеваторна, буд.4-А. Контактний номер - 0671357509; v.meleshko@AGROSEM.UA. Мета отримання дозволу на викиди – отримати право ТОВ «АГРОСЕМ» експлуатувати об’єкти, з яких надходять в атмосферне повітря забруднюючі речовини за умов дотримання встановлених нормативів граничнодопустимих викидів та вимог до технологічних процесів протягом визначеного в дозволі терміну. Згідно вимогів Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» господарська діяльність  ТОВ «АГРОСЕМ» не підлягає оцінці впливу на довкілля. На вищезгаданому майданчику підприємство займається прийманням, очисткою, зберіганням та реалізацією зернових (пшениця, кукурудза, соя, ріпак, соняшник і т.п.).

Всього на проммайданчику підприємства знаходиться 30 стаціонарних джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Джерела утворення забруднюючих речовин: завальні ями -4шт., зерноочисна машина TAS 206А-6, хопери – 4шт, силос зберігання зерна (5000т) – 1шт,   силоса (4шт.) для накопичення зерна перед його вивантаженням у з/д вагони, завантажувальні рукави для завантаження зерном з/д вагонів, бункери відходів зерна -3шт, водогрійний газовий котел Vaillant,  – 3шт.,  дизельгенератори Fodaral 415kVA та Fodaral 41kVA, АЗК та ємність дизпалива (10м3).

Нормативна СЗЗ для підприємства становить 100м, житлова забудова у неї не потрапляє.

Види та обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря наступні: діоксиду азоту – 0,052т, оксиду вуглецю – 0,067т, сірки діоксиду - 0,0032т, метану – 0,00036т, діоксиду вуглецю – 17,941т, суспендованих твердих частинок- 0,891т, метану – 0,00036т, вуглеводні насичені – 0,005т.  Результати розрахунку розсіювання забруднюючих речовин в атмосферному повітрі в розрахункових точках на межі нормативної СЗЗ та біля найближчого житла показали, що перевищень над ГДКм.р немає по жодному інгредієнту.

Викиди забруднюючих речовин відповідають вимогам Наказу №309 від 27.06.2006р. та наказу №177 від 10.05.2002р. Мінприроди України.

Зауваження та пропозиції від населення надсилати протягом 30 календарних днів у Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації за адресою:  79026, Львівська обл., Львівський р-н, м. Львів, вул. Стрийська, 98, тел. (0322) 38-78-83; електронна пошта:   envir@loda.gov.ua

ЯГ на 10 червня