Зі святом Святої Трійці!

Дата: 26.05.2018 10:39

Фото без описуШановні колеги, жителі Шегинівської об'эднаної територіальної громади!Щиро вітаю Вас з благословенним святом – Днем Святої Трійці, який символізує оновлення світу, розквіт життєвих сил, примножує прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.

В Україні завжди по-особливому ставилися до відзначення Трійці, прикрашаючи зеленим убранням оселі та храми.

Бажаю всім Вам міцного здоров’я, творчих сил та любові! Хай свято надихає всіх Вас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут.

Нехай благословенними будуть наша  єдина Україна, а  Бог оберігає нашу благодатну землю від усіляких негараздів.

Миру Вам та злагоди!

З повагою голова Шегинівської сільської ради                                 І. Кривейко