Мостиський район, Львівська область

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення Шегинівської  сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Шегинівської сільської ради на 2018 рік»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, Шегинівської сільської рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Шегинівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Шегинівської сільської ради на 2018 рік».

Даний проект розроблений з метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, а також сприяння соціально-економічному розвитку Шегинівської сільської ради відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Головним розробником проекту регуляторного акта є постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку:

81321, с. Шегині, вул. Дружби  184, E-mail:  sheg.s.rada.s@ukr.net

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта  та аналізу регуляторного впливу приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення  з 9 00 до 18 00 (перерва з 13-00 до 14-00 ) у письмовому вигляді за адресою Шегинівської сільської ради :

81321, с. Шегині, вул. Дружби  184. E-mail: sheg.s.rada.s@ukr.net

Секретар                              Оксана  ПАВУЦЬО