Положення про оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Додаток 2  до  проекту рішення про встановлення місцевих податків та зборів на території Шегинівської сільської ради на 2018 рік

Рішенням сесії __________________

про оподаткування податком на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки

1. Платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі – податок) визначено пунктом 266.1 статті 269 Податкового кодексу України.

2. Обєкт оподаткування визначено пунктом 266.2 статті 266 Податкового кодексу України.

3. Базу оподаткування визначено пунктом 266.3 статті 266 Податкового кодексу України.

4. Ставки податку визначено у додатку 2.1 «Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» до цього положення ;

5. Пільги зі сплати податку:

5.1. перелік пільг та особливості їх застосування визначено пунктом 266.4
статті 266 Податкового кодексу України;

5.2. перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих у межах норм  підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, визначено у додатку 1.2 «Пільги зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» до цього положення;

5.3. перелік об’єктів нерухомості, які не підлягають оподаткуванню податком, визначено підпунктом 266.2.2 пункту 266.2 статті 266 Податкового кодексу України.

6. Порядок обчислення податку визначено підпунктами 266.7.1 – 266.7.3 пункту 266.7, пунктом 266.8 статті 266 Податкового кодексу України.

7. Податковий період для податку визначено пунктом 266.6 статті 266  Податкового кодексу України.

8. Строк та порядок сплати податку визначено пунктами 266.9, 266.10 статті 266 Податкового кодексу України.

9. Строк та порядок подання звітності визначено підпунктом 266.7.5 пункту 266.7 статті 266 Податкового кодексу України.

Секретар                              Оксана  ПАВУЦЬО

Додаток 2.1  до положення

про оподаткування податком на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки

Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

№н/п

Типи  об’єктів житлової  і  нежитлової  нерухомості, які підлягають  оподаткуванню

Ставка

з  01.01.2018  року у відсотках  від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (поточного) року 1 кв. метр.

1.

Житлові будинки, загальна площа яких перевищує 120 кв. метрів.

0,1

2.

Квартири  загальна площа яких перевищує  60 кв. метрів.

0,1

3.

Будівлі  готельні – готелі, мотелі, кемпінги, пансіонати, ресторани та бари, туристичні  бази, табори для відпочину, будинки відпочинку.

4.

Будівлі  торговельні – торгові центри, магазини, універмаги.

5.

Складські  приміщення (крім приміщень сільськогосподарського призначення)

6.

Господарські (присадибні) будівлі – допоміжні (нежитлові) приміщення, до яких належить сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні.

7.

Ресторани, кафе, їдальні.

8.

Підприємства побутового обслуговування

9.

Станції  технічного  обслуговування

10.

Автозаправки  розміщені на міжнародній трасі.

11.

Авто заправки розміщені поза міжнародною трасою

12.

Інші  будівлі  та  приміщення