Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Шегинівської сільської ради.

Дата: 06.08.2018 14:12

Виконавчий комітет Шегинівської сільської ради, (81321, Львівська область, Мостиський район, с.Шегині, вул..Дружби, 184) керуючись рішенням Шегинівської сільської ради № 60  від 01.08.2018 року, оголошує конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Шегинівської  сільської ради.

Конкурс буде проводитися за адресою  Львівська область, Мостиський район, с.Шегині, вул..Дружби, 184, 06.09.2018 року о 11-00 год. З умовами надання послуг з вивезення побутових відходів можна ознайомитись у секретаря сільської ради Павуцьо О. В., тел. (03 234)6-31-31.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: наявність матеріально-технічної бази;вартість надання послуг; досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Послуги з вивезення побутових відходів повинні надаватись на території населених пунктів сільської ради загальною площею 2950,6 га, населення яких становить 5201 осіб. Характеристика об’єктів утворення відходів: багатоквартирні будинки – 7, одноквартирні будинки – 2263, підприємства, установи, організації, суб’єкти господарювання – 107. На території сільської ради відсутні об’єкти поводження з побутовими відходами.

Конкурсні пропозицій подаються  особисто або надсилаються поштою за адресою  81321, Львівська область, Мостиський район, с.Шегині, вул.Дружби 184 до 09 -00год. 06.09.2018 р .