ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 28.06.2018 06:58

Шановні мешканці Шегинівської громади!

Щиро й сердечно вітаю Вас з визначним державним святом – Днем  Конституції  України!

У непростий для нашої держави час, як ніколи раніше, ми розуміємо значимість Основного Закону та осмислюємо відповідальність за кожен власний крок на шляху реалізації ключових його принципів.   Конституція України – це той міцний фундамент, на якому будуються взаємовідносини в політичному, економічному, соціально-культурному житті народу. Саме цей документ є запорукою стабільного розвитку  та утвердження нашої держави як демократичної, незалежної і цивілізованої у світовому товаристві.

Тож нехай свободи і права, надані Конституцією, сприяють усім процесам розбудови держави, учасниками яких є кожен із Вас. У ці дні ми єдині у своїх діях та вдячні Богу за його захист і підтримку.

Нехай же це свято додає снаги та впевненості у власних силах і в нашій спільній перемозі. Щиросердно бажаю усім вам міцного здоров’я, родинної злагоди, миру та щастя!

Слава Україні!

З повагою,

Сыльський голова                                                                                      Кривейко І.М.